Kaina:
1199 € +PVM
Pagaminimo metai:
2017
Kategorija:
Priedai statybinei technikai
Naujas/naudotas:
Naujas
Kontaktai:
Miestas
Visi miestai (Lietuva)
Vardas:
Tel. nr.:
+37060804965
Aprašymas:
Šis prikabinamas įtaisas skirtas rąstų ar šakų krovimo ar transportavimo darbams, todėl plačiai naudojamas medienos apdirbimo pramonėje, sąvartynuose, lentpjūvėse. Taip pat griebtuvas tinka vamzdžių ar metalinių strypų transportavimui. Du judantys viršutiniai dantys gali veikti nepriklausomai vienas nuo kito.

Hidraulika valdoma, tvirta giebtuvo žiočių konstrukcija, priklausomai nuo darbų pobūdžio, leidžia vienodai gerai suimti ir kelis stambius rąstus, ir daug smulkių šakų. Tai yra, priedas gali būti naudojamas tiek vykdant statybinės medienos krovos darbus, tiek tiesiog valant mišką ar ruošiant malkas. Visos hidraulinės griebtuvo žarnelės sumontuotos taip, kad darbo metu jos yra apsaugotos nuo bet kokio pažeidimo, kas dar labiau padidina jo patikimumą ir garantuoją ilgą veikimą, kaip ir tvirtai suvirinta griebtuvo konstrukcija.

Greiferį galima naudoti su visais sunkiaisiais krautuvais (6050, 2016, 1812, 1610), o galimas krovinio svoris, priklausomai nuo modelio, gali būti nuo 1345 iki 1745 kg.

Yra galimybė pritaikyti kitų gamintojų modeliams.